Malinka 36B, 43-460 Wisła, woj. śląskie

| DOŁĄCZ DO NAS NA Facebook Instagram
  • Slider 1

DLA DZIECI

Huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, mała ścianka wspinaczkowa i domek prawie jak na drzewie czekają na naszych najmłodszych gości na placu zabaw. Dla niemowląt oferujemy bezpłatnie łóżeczko turystyczne z pościelą, wysokie krzesełko, wanienkę a także podgrzewacz butelek (prosimy o rezerwację przed przyjazdem). Ponadto wszystkie apartamenty są wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik oraz naczynia i sztućce, co znacznie ułatwia urlop z małymi dziećmi. Apartamenty 2-pokojowe posiadają 2 oddzielne pomieszczenia zamykane drzwiami, dzięki czemu można położyć dzieci w osobnym pomieszczeniu i cieszyć się jeszcze wolną chwilą w części wypoczynkowej lub na balkonie/tarasie, nie martwiąc się, że dzieci się obudzą.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

MALINOVA 36 graniczy z obszarem Natura 2000, dzięki czemu długie rodzinne spacery blisko natury są na wyciągnięcie ręki. To idealna trasa na spacery z wózkiem.

Tak, przygotujemy bezpłatnie łóżeczko dla naszych małych gości. Prosimy o wcześniejszą rezerwację

Jeśli chcecie Państwo wybrać się na łatwiejszą trasę turystyczną, przygotowaną również dla wózków dziecięcych polecamy Pętlę Cieńkowską. To łatwy szlak spacerowy, który można też połączyć z wjazdem i zjazdem kolejkami linowymi. Po drodze zobaczymy skocznię narciarską im. Adama Małysza, ładne widoki na Beskid Śląski oraz przejdziemy się wzdłuż rzeki Malinka.

About Services
PIĘKNA OKOLICA

About Services
PLAC ZABAW

About Services
KĄCIK DLA DZIECI