Malinka 36B, 43-460 Wisła, woj. śląskie

| DOŁĄCZ DO NAS NA Facebook Instagram
  • Slider 1
  • Slider 1

O NAS

MALINOVA 36 to wyjątkowe miejsce w sercu Beskidu Śląskiego w Wiśle Malince tuż przy obszarze Natura2000. Znajdujemy się tuż obok pięknej trasy spacerowej przez las, skąd można podłączyć się do kilku szlaków. Poza przyrodą blisko nas znajdują się w lecie trasy rowerowe, a zimą trasy zjazdowe, biegowe. Można również wypożyczyć rowery elektryczne, skorzystać z trasy rolkowej, skate parku, letniego kąpieliska z podgrzewaną wodą lub parku linowego.

Nasze komfortowe apartamenty jeszcze pachną nowością. Do dyspozycji nasi Goście mają przytulną sypialnię i nowoczesny salon z TV i wyposażonym aneksem kuchennym. Każde pomieszczenie ma osobny przestronny balkon z pięknym widokiem na góry lub las, a niektóre apartamenty również na strumyk górski z małym wodospadem.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Oferujemy pobyt bez wyżywienia lub ze śniadaniami, kolację/obiady oferujemy tylko dla grup zorganizowanych. Ale na przeciwko nas znajduje się bar z domowymi obiadami "U Heli" a 300m dalej restauracja "Malinówka". Możemy także podać namiary na restauracje, pizzerie w Wiśle, które dowiozą jedzenie do nas na telefon.

Sauna, balia/jacuzzi są dostępne w określonych godzinach w cenie pobytu.

Niestety nie akceptujemy zwierząt domowych.

About Services
MIEJSCE NA RELAKS
About Services
PRZYTULNE WNĘTRZA
About Services
DARMOWE ROWERY